Кошик
8 відгуків
Інтернет-магазин "ABILE"
+380 (50) 400-46-63
+380 (50) 400-46-63
+380 (67) 570-14-67

Котли ектричні

     Індивідуальна система опалення набуває все більшого поширення. Вона залежить від зовнішніх несприятливих чинників, ефективна і економічна. Сучасні котли стали споживати набагато менше палива та електроенергії, при цьому ККД максимально наблизився до абсолютного значення. Вони можуть тривалий час працювати в автоматичному режимі, прості в обслуговуванні та довговічні. Тому, перш ніж придбати потрібну модель, необхідно вивчити характеристики найбільш популярних опалювальних котлів і вибрати надійного постачальника.

Ми є виробниками електричних котлів для опалення будинку та випускаємо продукцію, що не поступається за своїми характеристиками зарубіжним аналогам, а за ціною і доступністю сервісу перевершуємо багато з них.

Характеристики моделей, що випускаються

Найбільш затребуваними є електричні котли підлогові і настінні:

  1.  Підлогові котли. Обладнані автоматичною системою управління, яка забезпечує економічний режим і комфортну температуру. Такі електричні котли одноконтурні купити оптом і уроздріб можна у будь-якому регіоні України. Вони безшумні в роботі, не виділяють шкідливих продуктів згоряння і прості в обслуговуванні. ККД таких теплових установок сягає до 99%. Вони мають невисоку вартість у порівнянні з імпортними моделями.
    Зовнішня частина тепло - та електро - нагрівачів в таких котлах виконана з оцинкованої сталі з полімерним покриттям, що забезпечує їх тривалу експлуатацію.
  2. Настінні одноконтурні електро котли використовуються в основному в будинках, де відсутня газопровід, або його неможливо підвести з різних технічних причин. Автоматична система управління обладнана напівпровідниковими елементами, які забезпечують безшумну роботу протягом тривалого часу.
    Для таких котлів не потрібне спеціальне приміщення з особливою примусовою вентиляцією. Вони можуть бути встановлені в будь-якому зручному місці.

Вся продукція підприємства сертифікована і відповідає вимогам діючих правил з безпечної експлуатації електроустановок.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner